Trenéři

TK Hostýnská klade velký důraz na výběr trenérů do svých řad. Tenisový trenér je jednou z nejdůležitějších osob, se kterými se hráč při svém tenisovém vývoji setkává. Je proto třeba, aby byl trenér silnou osobností s řadou praktických i teoretických znalostí tenisového výkonu v celé jeho šíři. K tomu mu mohou napomoci, jak odborné vědomosti získané dlouholetým trenérským studiem, tak především praktické zkušenosti získané každodenní prací na tenisovém dvorci. Domníváme se, že naši trenéři jsou právě takovými osobnostmi, kteří vašim dětem svým přístupem mohou napomoci v jejich dlouhodobém tenisovém růstu.


V TK Hostýnská se budete potkávat s těmito trenéry:

Hlavní trenér:


Ing. Stanislav Pařízek
Telefon: 603 554 827
E-mail: standa.parizek@seznam.cz

trenér - Stanislav Pařízek
Bývalý hráč TC VŠ Praha, trenér 1. třídy (nejvyšší možné trenérské vzdělání v ČR), sbíral své trenérské zkušenosti v letech 1990-96 v zahraničních klubech a trénikových střediscích v Rakousku, Itálii a na Kypru, na univerzitě v San Diegu v USA i při národním mužstvu mužů a žen na Maledivách. V roce 1995 ho delegoval Český tenisový svaz do Číny, kde se stal trenérem národního mužstva mužů a poté i juniorů do 18-ti let a juniorek do 14-ti let. V letech 1997 až 2005 trénoval žáky a juniory v TO Bohemians Praha. Od roku 2006 je trenérem mládeže do 18-ti let v tenisovém klubu TJ Solidarita Praha a od roku 2008 i hlavním trenérem tenisové školy Rapid Praha. V roce 2009 vyhrála jeho svěřenkyně Denisa Kulhánková MČR starších žákyň.


Ing. Petra Herčíková
Telefon: 603 269 818
E-mail: petra.hercikova@centrum.cz

trenérka - Petra Herčíková
Trenérka Tenisové školy a závodních hráčů v TK Rapid Praha od roku 2008 do současnosti. Dále se podílí na organizační činnosti v TJ Solidarita Praha 10 a také působí v TK Hostýnská. Od roku 2004 organizuje mezinárodní tenisové kempy a rovněž na nich trénuje. V minulosti hráčkou za TO Bohemians Praha (hráčka Pražské divize, účast na MČR v žákovských kategoriích).
Daniel Blažek
Telefon: 608 475 513
E-mail: danielblazek@seznam.cz

trenér - Daniel Blažek
Trenér v TK Rapid Praha a na mezinárodních tenisových kempech pod vedením Ing. Stanislava Pařízka. Dále se podílí na trenérské činnosti v TK Hostýnská. Odchovanec Slavoj Český Brod, bývalý hráč PSK Olymp Praha. Účastník juniorských mistrovství republiky v kategorii jednotlivců i družstev.


Kateřina Marvanová
Telefon: 728 721 625

trenérka - Kateřina Marvanová
Trenérka Tenisové školy TJ Solidarita Praha 10. Od roku 2014 trenérka v TK Konstruktiva závodních hráčů a v tenisové škole. Dále se podílí na trenérské činnosti v TK Hostýnská a na mezinárodních tenisových kempech pod vedením Ing. Stanislava Pařízka. V minulosti byla členkou TO Bohemians Praha, TJ Solidarita Praha a v současné době je stále aktivně hrající za TK Konstruktiva.


Jakub Rosol
Telefon: 603 286 460
E-mail: jakub.rosol@email.cz

trenér - Jakub Rosol
Trenér Tenisové školy a závodních hráčů TJ Solidarita Praha 10. Od roku 2013 do roku 2017 působil jako trenér v tenisovém klubu TJ Sokol Horní Počernice. Dále se podílí na trenérské činnosti v TK Hostýnská, TK Rapid a na mezinárodních tenisových kempech pod vedením Ing. Stanislava Pařízka. V minulosti byl členem tenisového klubu TŠ Hostivař (Pražská liga) a TO Bohemians Praha, v současné době stále aktivně hrající za TJ Solidarita Praha (Pražská divize, 1. třída).

Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, můžete kdykoliv kontaktovat trenéry tenisové akademie.

copyright Arectus Multimedia, s.r.o., tkhostynska.cz