Trenéři

TK Hostýnská klade velký důraz na výběr trenérů do svých řad. Tenisový trenér je jednou z nejdůležitějších osob, se kterými se hráč při svém tenisovém vývoji setkává. Je proto třeba, aby byl trenér silnou osobností s řadou praktických i teoretických znalostí tenisového výkonu v celé jeho šíři. K tomu mu mohou napomoci, jak odborné vědomosti získané dlouholetým trenérským studiem, tak především praktické zkušenosti získané každodenní prací na tenisovém dvorci. Domníváme se, že naši trenéři jsou právě takovými osobnostmi, kteří vašim dětem svým přístupem mohou napomoci v jejich dlouhodobém tenisovém růstu.


V TK Hostýnská se budete potkávat s těmito trenéry:

Hlavní trenér:


Ing. Stanislav Pařízek
Telefon: 603 554 827
E-mail: standa.parizek@seznam.cz

trenér - Stanislav Pařízek
Bývalý hráč TC VŠ Praha, trenér 1. třídy (nejvyšší možné trenérské vzdělání v ČR), sbíral své trenérské zkušenosti v letech 1990-96 v zahraničních klubech a trénikových střediscích v Rakousku, Itálii a na Kypru, na univerzitě v San Diegu v USA i při národním mužstvu mužů a žen na Maledivách. V roce 1995 ho delegoval Český tenisový svaz do Číny, kde se stal trenérem národního mužstva mužů a poté i juniorů do 18-ti let a juniorek do 14-ti let. V letech 1997 až 2005 trénoval žáky a juniory v TO Bohemians Praha. Od roku 2006 je trenérem mládeže do 18-ti let v tenisovém klubu TJ Solidarita Praha a od roku 2008 i hlavním trenérem tenisové školy Rapid Praha. V roce 2009 vyhrála jeho svěřenkyně Denisa Kulhánková MČR starších žákyň.


Ing. Petra Herčíková
Telefon: 603 269 818
E-mail: petra.hercikova@centrum.cz

trenérka - Petra Herčíková
Trenérka 1. třídy (nejvyšší možné trenérské vzdělání v ČR, FTVS UK Praha) tenisové školy a závodních hráčů v TK Rapid Praha od roku 2008 do současnosti. Dále se podílí na organizační činnosti v TJ Solidarita Praha 10 a také působí v TK Hostýnská. Od roku 2004 organizuje mezinárodní tenisové kempy a rovněž na nich trénuje. V minulosti hráčkou za TO Bohemians Praha (hráčka Pražské divize, účast na MČR v žákovských kategoriích).Nikola Pekárková
Telefon: 603 269 421
E-mail: pekarkova.nikola@gmail.com

trenérka - Nikola Pekárková
Trenérka II. trenérské třídy. Zkušenosti s trénováním dětí a dospělých všech věkových a výkonnostních kategorií. V minulosti tenisovou trenérkou v TJ Spoje Praha (asistentka), Tenisové škole Bálek a výpomocná trenérka TK Sparta Praha. Organizace tenisových turnajů všech věkových kategorií, organizace a trénování na tenisových kempech, příměstských kempech a víkendových akcích spojených s tenisem. V současné době trenérka v Tenisbalance, Tenis-Praga Vysočany a TK Hostýnská. Hráčka za TK Sparta Praha a PSK Olymp-Orel Praha.

Pavla Voráčková
Telefon: 725 455 099
E-mail: pajavorackova@seznam.cz

trenérka - Pavla Voráčková
Trenérka Tenisové školy a závodních hráčů TJ Solidarita. Dále se podílí na trenérské činnosti v TK Hostýnská. V minulosti tenisovou trenérkou v TJ Sokol Horní Počernice, trenérka na tenisových kempech a příměstských táborech. Nejlepší umístění 23. místo v České republice v kategorii starších žákyň. V roce 2013 finalistka Přeborů Prahy ve dvouhře a vítězka ve čtyřhře. Hráčka za TJ Solidarita Praha 10, TK Sparta Praha a v současné době aktivně hrající za TJ Sokol Horní Počernice.Mgr. Michal Rollinger
Telefon: 775 299 097
E-mail: rollinger.michal@centrum.cz

trenér - Michal Rollinger
Diplomovaný trenér tenisu (absolvent FTVS UK v Praze, 1. trenérská třída). Trenér závodních hráčů TJ Solidarita Praha 10 a Tenisové školy, trenér na mezinárodních tenisových kempech pro děti a dospělé a v TK Hostýnská. Zkušenosti s trénováním závodních i rekreačních hráčů všech věkových a výkonnostních kategorií. Trenérem v Tenis centrum Lužiny, Domyno sportovní akademie, soukromé trenování v klubu CTC Hodkovičky a TJ Pankrác, dále se podílel na výjezdech s hráči na mezinárodní turnaje ITF (Kubík Kristián, Kubíková Patricie). Osobní trenér hráček Beranová Kateřina a Beranová Kristýna (TK Sparta). Nejlepší hráčské úspěchy jsou čtvrté místo v ročníku v kraji, vícenásobná účast na MČR v jednotlivcích a čtvrté místo na MČR v družstvech v dorostu.

Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, můžete kdykoliv kontaktovat trenéry tenisové akademie.

copyright Arectus Multimedia, s.r.o., tkhostynska.cz